Vývojové a konzultační služby pro automobilový průmysl

Sportovní potřeby pro běh, cyklistiku, motokros a volný čas

Není důležité zvítězit, ale dobře vypadat

Outdoorové oblečení a vybavení

Posuneme Vaše podnikání dál

NAMAKANEJ.cz | internetový obchod se sportovní výživou

výsledky*časomíra*weby*st.čísla

Čištění interiérů

grafické studio

KÄRCHER SEDLÁČEK

Polabské mlékárny, a.s.

Precizní ruční práce a kompletace

WEAREPRINT

ČESKÝ SVAZ CYKLISTIKY

PLZEŇSKÝ KRAJSKÝ SVAZ CYKLISTIKY

VÍTĚZOVÉ seriálu TALENT CUP 2023
SEDLÁČEK Maxkola-bbm.czodrážedla: 2020 a ml
NESVEDA FilipPilaminikola: 2019-2020
HOLAROVÁ TerezaMS BIKE ACADEMY RACINGholky 5-6: 2017-2018
NOSEK Vojtěchkola-bbm.czkluci 5-6: 2017-2018
ZOUBKOVÁ NelaCOPR TJ PŘEŠTICEholky 7-8: 2015-2016
KLEISNER OndřejMS BIKE ACADEMY RACINGkluci 7-8: 2015-2016
VÍTKOVÁ JůlieBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVholky 9-10: 2013-2014
NEVOSAD AdamBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVkluci 9-10: 2013-2014
BRABCOVÁ AndreaBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVžákyně I: 2011-2012
TOBRMAN RobinMS BIKE ACADEMY RACINGžáci I: 2011-2012
VOTÍPKOVÁ AndreaBIKE CLUB KLATOVYžákyně II: 2009-2010
MAKOVEC DominikJaroslav Kulhavy Cycling Teamžáci II: 2009-2010
VÍTĚZOVÉ seriálu JU*DO CUP 2023
VÍTKOVÁ SáraBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVjuniorky: 2005-2008
SRP DanielJaroslav Kulhavy Cycling Teamjunioři: 2005-2008
DVOŘÁKOVÁ DenisaCOPR TJ PŘEŠTICEženy: 2004 a st
POSPÍŠIL LukášAUTHOR TEAM STUPNOmuži: 2004 a st
VÍTĚZOVÉ seriálu TALENT CUP 2022
MIŠTERA MatyášHradčanyodrážedla: 2019 a ml (3 roky a ml)
HUSNÍK TobiášPlzeňminikola: 2018-2019 (3-4 roky)
ZOUBKOVÁ NelaCOPR TJ PŘEŠTICEholky 5-6: 2016-2017 (5-6 let)
ČERNÝ EliášCykloteam Ostrovkluci 5-6: 2016-2017 (5-6 let)
VÍTKOVÁ JůlieBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVholky 7-8: 2014-2015 (7-8 let)
NEVOSAD AdamBike Club Město Touškovkluci 7-8: 2014-2015 (7-8 let)
ANDRLOVÁ Kristýnakola-bbm.czholky 9-10: 2012-2013 (9-10 let)
SINGER Tomáškola-bbm.czkluci 9-10: 2012-2013 (9-10 let)
SVOBODOVÁ Terezakola-bbm.czžákyně I: 2010-2011 (11-12 let)
MAKOVEC DominikJaroslav Kulhavy Cycling Teamžáci I: 2010-2011 (11-12 let)
RABOCHOVÁ Linda2V Bikers Blovicežákyně II: 2008-2009 (13-14 let)
VERNER MartinMS BIKE ACADEMY racingžáci II: 2008-2009 (13-14 let)
VÍTĚZOVÉ seriálu TALENT CUP 2021
HOLAROVÁ TerezaPlzeňU5k: minikola 2017 a ml (4 roky a ml)
HOLAROVÁ TerezaPlzeňU5o: odrážedla 2017 a ml (4 roky a ml)
KLEISNER OndřejKlatovyU7m: kluci 2015-2016 (5-6 let)
ZOUBKOVÁ NelaCOPR TJ PŘEŠTICEU7ž: holky 2015-2016 (5-6 let)
BREBURDA AdamMS BIKE ACADEMY RACINGU9m: kluci 2013-2014 (7-8 let)
VÍTKOVÁ JůlieBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVU9ž: holky 2013-2014 (7-8 let)
ŠKOPEK PatrikAUTHOR TEAM STUPNOU11m: kluci 2011-2012 (9-10 let)
VÍTKOVÁ NelaBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVU11ž: holky 2011-2012 (9-10 let)
KUČVA TomášAkademie cyklistických sportůU13m: žáci I 2009-2010 (11-12 let)
VEITOVÁ LucieAUTHOR TEAM STUPNOU13ž: žákyně I 2009-2010 (11-12 let)
HRDINA AdamCOPR TJ PŘEŠTICEU15m: žáci II 2007-2008 (13-14 let)
VÍTKOVÁ SáraBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVU15ž: žákyně II 2007-2008 (13-14 let)
VÍTĚZOVÉ seriálu TALENT CUP 2020
DOSTÁL MartinAkademie cyklistických sportůU5k - minikola 2016 a ml (4 roky a ml)
NOSEK Vojtěchkola-bbm.czU5o - odrážedla 2016 a ml (4 roky a ml)
VEIT TomášAUTHOR TEAM STUPNOU7m - kluci 2014-2015 (5-6 let)
DOSTÁLOVÁ AndreaAkademie cyklistických sportůU7ž - holky 2014-2015 (5-6 let)
RUMAN FilipMS Bike Academy RacingU9m - žáci 2012-2013 (7-8 let)
GRUBEROVÁ NatálieCK Sport Beran ChrástU9ž - žákyně 2012-2013 (7-8 let)
MAKOVEC DominikJaroslav Kulhavy Cycling TeamU11m - žáci 2010-2011 (9-10 let)
VÍTKOVÁ NelaBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVU11ž - žákyně 2010-2011 (9-10 let)
PRÝCA OscarMS Bike Academy racingU13m - žáci 2008-2009 (11-12 let)
VÍTKOVÁ SáraBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVU13ž - žákyně 2008-2009 (11-12 let)
SRP DanielJaroslav Kulhavy Cycling TeamU15m - žáci 2006-2007 (13-14 let)
GROHOVÁ LucieAUTHOR TEAM STUPNOU15ž - žákyně 2006-2007 (13-14 let)
VÍTĚZOVÉ seriálu TALENT CUP 2019
DOSTÁL MartinRokycanyU5k - minikola 2015 a ml (4 roky a ml)
GRUBER TobiášCK Sport Beran ChrástU5o - odrážedla 2015 a ml (4 roky a ml)
VAINER DanielAuthor team StupnoU7m - kluci 2013-2014 (5-6 let)
BLANKOVÁ Tilly2V BIKERS BloviceU7ž - holky 2013-2014 (5-6 let)
ŠKOPEK PatrikAUTHOR TEAM STUPNOU9m - žáci 2011-2012 (7-8 let)
KLUGOVÁ EsterBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVU9ž - žákyně 2011-2012 (7-8 let)
VAŠINA TimotejJaroslav Kulhavy Cycling TeamU11m - žáci 2009-2010 (9-10 let)
VÍTKOVÁ NelaBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVU11ž - žákyně 2009-2010 (9-10 let)
SRP Danielcyklosport pit-stop.czU13m - žáci 2007-2008 (11-12 let)
VÍTKOVÁ SáraBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVU13ž - žákyně 2007-2008 (11-12 let)
DRAGOUN VáclavCOPR TJ PŘEŠTICEU15m - žáci 2005-2006 (13-14 let)
KUBÍKOVÁ NikolaAUTHOR TEAM STUPNOU15ž - žákyně 2005-2006 (13-14 let)
VÍTĚZOVÉ seriálu TALENT CUP 2018
ANDRLÍK FilipPlzeňU5k - minikola 2014 a ml (4 roky a ml)
TOBRMAN TadeášSweepSport PlzeňU5o - odrážedla 2014 a ml (4 roky a ml)
HEJZEK OndřejMS BIKE ACADEMY racingU7m - kluci 2012-2013 (5-6 let)
HORNOVÁ FrantiškaAC SPARTA PRAHA-CYCLINGU7ž - holky 2012-2013 (5-6 let)
RADA VojtěchBikeclinic junior teamU9m - žáci 2010-2011 (7-8 let)
VÍTKOVÁ NelaBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVU9ž - žákyně 2010-2011 (7-8 let)
NOVÝ TomášAC SPARTA PRAHA-CYCLINGU11m - žáci 2008-2009 (9-10 let)
VÍTKOVÁ SáraBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVU11ž - žákyně 2008-2009 (9-10 let)
ZEMAN PetrBike club Město TouškovU13m - žáci 2006-2007 (11-12 let)
BOŘÁNKOVÁ LucieAC SPARTA PRAHA CYCLINGU13ž - žákyně 2006-2007 (11-12 let)
GROSS JanCK Sport Beran ChrástU15m - žáci 2004-2005 (13-14 let)
NOVÁ NikolaAC SPARTA PRAHA-CYCLINGU15ž - žákyně 2004-2005 (13-14 let)
VÍTĚZOVÉ seriálu TALENT CUP 2017
PITEL ŠtěpánCyklosport Pitstop.czU5k - minikola 2013 a mladší (4 roky a mladší)
TOBRMAN TadeášSweepSport PlzeňU5o - odrážedla 2013 a mladší (4 roky a mladší)
ŠKOPEK PatrikAUTHOR TEAM STUPNOU7m - kluci 2011-2012 (5-6 let)
VÍTKOVÁ NelaBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVU7ž - holky 2011-2012 (5-6 let)
KUČVA TomášAC SPARTA PRAHA-CYCLINGU9m - žáci nábor 2009-2010 (7-8 let)
KROUPOVÁ JolanaAC SPARTA PRAHA-CYCLINGU9ž - žákyně nábor 2009-2010 (7-8 let)
BRABEC ŠimonBike Club Město TouškovU11m - žáci nejmladší 2007-2008 (9-10 let)
GROHOVÁ LucieAUTHOR TEAM STUPNOU11ž - žákyně nejmladší 2007-2008 (9-10 let)
DRAGOUN VáclavCOPR TJ PřešticeU13m - žáci mladší 2005-2006 (11-12 let)
NOVÁ NikolaCOPR TJ PřešticeU13ž - žákyně mladší 2005-2006 (11-12 let)
TOMÁŠEK MatějPlzeňU15m - žáci starší 2003-2004 (13-14 let)
MITRYCHOVÁ Michaelakola-bbm.czU15ž - žákyně starší 2003-2004 (13-14 let)
VRBA AlešCOPR TJ PřešticeU18m - junioři 2000-2002 (15-17 let)
VAVERKOVÁ KateřinaCOPR TJ PŘEŠTICEU18ž - juniorky 2000-2002 (15-17 let)
VÍTĚZOVÉ seriálu TALENT CUP 2016
JANDOVÁ TerezaJanovice nad ÚhlavouU5k - minikola 2012 a mladší (4 roky a mladší)
ČERMÁKOVÁ EliškaCOPR PřešticeU5o - odrážedla 2012 a mladší (4 roky a mladší)
JANDA TomášJanovice nad ÚhlavouU7m - kluci 2010-2011 (5-6 let)
ZEMANOVÁ LindaBike club Město TouškovU7ž - holky 2010-2011 (5-6 let)
KUBĚNA DanielCOPR PřešticeU9m - žáci nábor 2008-2009 (7-8 let)
GROHOVÁ LucieAuthor Team StupnoU9ž - žákyně nábor 2008-2009 (7-8 let)
SOUSTRUŽNÍK JanMS BIKE ACADEMY RACINGU11m - žáci nejmladší 2006-2007 (9-10 let)
KROUPOVÁ ZuzanaCOPR PřešticeU11ž - žákyně nejmladší 2006-2007 (9-10 let)
KUBA JakubDukla PrahaU13m - žáci mladší 2004-2005 (11-12 let)
FOLTÝNOVÁ AdélaBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVU13ž - žákyně mladší 2004-2005 (11-12 let)
ČÁSLAVSKÝ MatějMS bike academy racingU15m - žáci starší 2002-2003 (13-14 let)
SOUSTRUŽNÍKOVÁ NikolMS BIKE ACADEMY RACINGU15ž - žákyně starší 2002-2003 (13-14 let)
VOLF MichalPlzeňU17 - kadeti/ky 2000-2001 (15-16 let)
VÍTĚZOVÉ seriálu TALENT CUP 2015
DVOŘÁKOVÁ NikolHEŘMANOVA HUŤodrážedla 2011 a mladší (4 roky a mladší)
ŠVAMBERK ErikCOPR PŘEŠTICEminikola 2011 a mladší (4 roky a mladší)
OPÁLKO MatyášCOPR PŘEŠTICEkluci 2009-2010 (5-6 let)
KNOPFOVÁ AnetaCOPR PŘEŠTICEholky 2009-2010 (5-6 let)
SRP DanielCYKLOSPORT - PITSTOP.CZžáci nábor 2007-2008 (7-8 let)
GROHOVÁ LucieAUTHOR TEAM STUPNOžákyně nábor 2007-2008 (7-8 let)
GROH DanielAUTHOR TEAM STUPNOžáci nejmladší 2005-2006 (9-10 let)
KROUPOVÁ ZuzanaCOPR PŘEŠTICEžákyně nejmladší 2005-2006 (9-10 let)
FRÜHAUF JanCYKLOSPORT - PITSTOP.CZžáci mladší 2003-2004 (11-12 let)
FOLTÝNOVÁ AdélaBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVžákyně mladší 2003-2004 (11-12 let)
ŠUBRT JanCOPR PŘEŠTICEžáci starší 2001-2002 (13-14 let)
RICHTEROVÁ JanaCOPR PŘEŠTICEžákyně starší 2001-2002 (13-14 let)
PŘEROST VítCOPR PŘEŠTICEkadeti 1999-2000 (15-16 let)
VÍTĚZOVÉ seriálu TALENT CUP 2014
KUBĚNA DanielCOPR PŘEŠTICEkluci 2008 a později narození (6 let a mladší)
CHYTILOVÁ KateřinaCK SPORT BERAN CHRÁSTholky 2008 a později narozené (6 let a mladší)
SRP DanielCYKLOSPORT PIT-STOPžáci nábor 2006-2007 (7-8 let)
KROUPOVÁ ZuzanaCOPR PŘEŠTICEžákyně nábor 2006-2007 (7-8 let)
WALZER DominikBIKE KLUB MĚSTO TOUŠKOVžáci nejmladší 2004-2005 (9-10 let)
HODLOVÁ NikolaCyklosport -Pitstop.czžákyně nejmladší 2004-2005 (9-10 let)
POSPÍŠIL JakubREDPOINT TEAMžáci mladší 2002-2003 (11-12 let)
PÁNKOVÁ ViktorieCK Sport Beran Chrástžákyně mladší 2002-2003 (11-12 let)
VOLF MichalHC TŘEMOŠNÁžáci starší 2000-2001 (13-14 let)
RICHTEROVÁ JanaCOPR PŘEŠTICEžákyně starší 2000-2001 (13-14 let)